KONST / Litografier / Färglitografi 16123017
nr 1612 3017
Märtha Bolin-Clason
(1902-1988), Sverige
Signerad Märtha Bolin, numrerad 19/70, Västerbron. Färglitografi, bildmått: 43x37 cm, yttermått inklusive ram: 53x71 cm
Märtha Bolin-Clason, född 1902, död 1988, svensk målare.
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 15 april 2024
kl 18:16:03
100 kr
150 kr
200 kr
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Märtha Bolin-Clason
Läs mer om Märtha Bolin-Clason